Розробка сайту візитки Ужгород

Сайт-візитка – це проста однорівнева структура, що не припускає вкладених розділів. Оптимальний варіант для тих, кому потрібно розмістити основну інформацію про компанію, діяльність, послуги.

Розробка сайту візитки

Створення сайту візитки досить швидкий процес, він складається всього з декількох сторінок. Це проста однорівнева структура, що не припускає вкладених розділів. Оптимальний варіант для тих, кому потрібно розмістити основну інформацію про компанію та її діяльність – для сайту-візитки 5 сторінок, цього цілком достатньо.

Сайт-візитка, що потрібно розміщати?

   ЗАГАЛЬНІ ВІДОМОСТІ ПРО ОРГАНІЗАЦІЮ

Це перший крок у розробці сайту візитки. На даному етапі нам потрібні всі відомості про організацію, які повинні бути на сайті візитці.

  ПЕРЕЛІК ПОСЛУГ І СПИСОК ТОВАРІВ

Під час розробки сайту візитки важливим етапом є формування списку товарів чи переліку послуг, що надаються компанією.

  ВІДОМОСТІ ПРО ПОКУПЦЯ

Покупцю відводиться спеціальний розділ в якому подається вся необхідна для нього інформація. До цієї інформації відносяться: прайс-листи, листи замовлення, фотографії та портфоліо.

КОНТАКТНІ ВІДОМОСТІ ОРГАНІЗАЦІЇ

В даному пункті міститься інформація про продавця: адреса, телефон, електронна пошта, ПІБ відповідальних осіб для зв’язку з ними.

СПЕЦИФІКА ДІЯЛЬНОСТІ ОРГАНІЗАЦІЇ

В даний пункт входить інформація, яка точно описує специфіку організації враховуючи всі аспекти її діяльності.

ІНТЕРЕСИ КЛІЄНТІВ ОРГАНІЗАЦІЇ

В даному пункті зосереджені інтереси і пропозиції для клієнтів, демонструючи можливості вашої організації для їхнього зацікавлення.

Про сайт візитку

Хочете, щоб ваш бізнес залишився на плаву? Будьте гнучкими, скорочуйте витрати, шукайте ефективні шляхи збуту продукції або реалізації послуг. Вирішити ці завдання без власного сайту сьогодні не вийде. Корпоративний веб-ресурс – це потік нових клієнтів і партнерів, зростання популярності фірми, імідж і турбота про майбутнє. Але що робити, якщо коштів на створення повноцінного багатосторінкового сайту поки немає? Почніть з розробки сайту-візитки.

Відгуки клієнтів

За більш ніж 2-х річний термін співпраці, наш сайт зайняв впевнені і стабільні позиції в ТОП-10 пошукової видачі Google по майже 100 пошуковим запитам!Дякуємо за роботу і рекомендуємо всім!- Компанія «Асен»
Компанія «Лінз» підтверджує, що компанії «web24» зарекомендувала себе як надійний партнер, проявивши себе експертом як в області постановки завдань (аналіз, дослідження, проектування), так і в реалізації поставлених цілей (розробка, тестування, запуск в експлуатацію, технічна підтримка).Сподіваємося, що надалі наше співробітництво буде таким же результативним і ефективним.- Компанія «Лінз»
У процесі роботи фахівці зарекомендували себе виключно з позитивного боку, приклавши всі зусилля для створення сайту, що відповідає всім побажанням і вимогам, точно в домовлений термін.- Торговий дім «Імпульсив»
600
Розроблених сайтів візиток
260
Сайтів візиток на нашому обслуговуванні
25
Розроблених сайтів за останній місяць
25000
Написано стрічок коду

Створення сайту візитки дозволить ваші компанії рекламувати правильно!

Отже, якщо ви прийшли до висновку, що на даний момент вам підійде невелике віртуальне представництво в інтернеті, звертайтеся, і на протязі 5 днів ми створимо сайт-візитку для вас. Ми гарантуємо, що в підсумку ви отримаєте якісний продукт, який постійно можна буде доопрацьовувати і розвивати. Хочете, ми створимо сайт візитку таким цікавим, що він приверне більше уваги, ніж корпоративний сайт. Його основна зброя це мінімалізм – можливість потрапити в точку, сказати головне. Невелика кількість контенту дозволяє сайту моментально загружатися, що дозволяє розмістити на його сторінках щось по-справжньому красиве.
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (1 votes, average: 4,00 out of 5)
Loading...