Розробка сайту каталогу Ужгород

Сайт-каталог – це сайт, який містить повну інформацію про компанії, електронний каталог її послуг і продукції. Відвідувачі сайту можуть ознайомитися з прайс-листами, описом товарів і послуг, переглянути фотографії та звернутися в компанію для здійснення покупки.

Розробка сайту каталогу

Якщо Ви вирішите створити сайт-каталог, то важливо приділити увагу підбору зручних і зрозумілих для користувачів елементів, таких як кнопки для зв’язку, посилання на комерційні пропозиції і так далі. Даний тип інтернет-ресурсу повинен містити велику кількість інформації, сторінок і статей щодо представленого товару. Наша компанія враховує побажання своїх клієнтів і робить відповідний тематиці дизайн і унікальне наповнення.

Етапи розробки сайту

   ПІДБІР ДИЗАЙНУ

Один з етапів у розробці сайту є підбір дизайну. Дизайн сайту повинен бути красивим та залишати приємні враження у користувачів.

  ІНТЕГРАЦІЯ ДИЗАЙНУ В СИСТЕМУ УПРАВЛІННЯ КОНТЕНТОМ

Під час розробки важливим етапом є налаштування дизайну під систему управління контентом, яка дозволяє керувати контентом з легкістю для користувача.

  НАЛАШТУВАННЯ СТРУКТУРИ САЙТУ

Структура сайту – це логічна взаємозвязана побудова сторінок сайту, його архітектура, розташування елементів оформлення і зв’язок між розділами і сторінками всередині ресурсу.

НАЛАШТУВАННЯ КАТАЛОГУ

До налаштування каталогу входять такі дії, як:  перегляд товарів, розподіл їх по категоріям, додавання нових сторінок (наприклад, сторінка виробника, перелік виробників та інше).

РЕЄСТРАЦІЯ

Даний етап включає в себе реєстрацію сайту, оплату доменного імені, хостингу і взагальному все для того, щоб ваш сайт мав можливість правильно і довго функціонувати на просторах інтернету.

НАПОВНЕННЯ САЙТУ МАТЕРІАЛАМИ

Для того, щоб користувачі мали змогу переглядати контент, що є на вашому сайті – вам потрібно його наповнити. Для цього й проводиться наповнення (оновлення) контенту сайту.

Про сайт-каталог

3 ключові складові Сайту-каталогу – це дизайн, функціонал і контент. Головне призначення даного ресурсу – презентація товарів, послуг, заходів, акцій та іншого. Важливо подати інформацію таким чином, щоб досягти кінцевої мети – забезпечити лояльність клієнта, спонукати його до здійснення замовлення, до дзвінка або іншим цільовим дії.

Відгуки клієнтів

Працюємо разом вже досить давно. Кілька разів розширювали список обумовлених ключових запитів. На даний момент більшість з них впевнено займають ТОП-10 Google.- Компанія «Мойдод»
Результат створення сайту повністю виправдав наші очікування і відповідає ТЗ, індивідуальний підхід до кожної конкретної завдання поставленої нашою компанією.- Компанія «СМСка»
У процесі роботи фахівці компанії зарекомендували себе виключно з позитивного боку. Особливо хотіли відзначити відділ менеджменту за проявлену розуміння і компетентність - жоден наш питання не залишилося без відповіді! Всі надані нам послуги ми розцінюємо як професійні і сподіваємося на нашу подальшу, взаємовигідне співробітництво.- Мережа магазинів «Італійський Сяйво»
254
Розроблено сайтів каталогів
124
Сайтів каталогів на нашому обслуговуванні
25000
Написано стрічок коду
16
Розроблених сайтів каталогів за останній місяць

Сайт каталог це можливості для рекламування контенту

Інтернет-каталог – це сучасний спосіб побудови бізнесу, який набув широкої популярності по всьому світу. Початкові витрати на його створення невеликі, а прибуток від використання може вас приємно здивувати. Замовте інтернет-каталог сьогодні і побудуйте продуктивний бізнес, орієнтований на сучасні технології.
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (1 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...