Розробка мобільної версії сайту Ужгород

Розробка мобільної версії сайту – ефективне рішення, що дозволяє істотно збільшити цільовий трафік (а значить і кількість клієнтів) з пошукової видачі на мобільних пристроях.

Розробка мобільної версії сайту

Мобільний трафік вже перевершив трафік з ноутбуків і стаціонарних ПК, а це означає, що створення і розробка мобільної версії вашого сайту – один з найважливіший елементів успішної стратегії інтернет-маркетингу. Не втрачайте час і клієнтів, замовте створення мобільного сайту прямо зараз.

МОБІЛЬНА ВЕРСІЯ

Мобільна версія сайту – це окремий повноцінний проект з розробкою спеціального дизайну, з оптимізацією контенту і опрацюванням юзабіліті. Змінюється повністю структура і функціонал.

ЗРУЧНІСТЬ

Користуватися мобільною версією сайту зі смартфонів і мобільних телефонів набагато зручніше: немає необхідності в горизонтального прокручування, весь функціонал працює коректно.

МОЖЛИВОСТІ

У мобільній версії можна розробити додаткові можливості, спрямовані саме на цю цільову групу відвідувачів: відправка смс прямо з сайту, визначення місця розташування до найближчої точки продажу і т.п.

НАВІГАЦІЯ

Навігація таких сайтів робиться адаптованою під Touch screen, що також набагато зручніше. Тобто дослівно тачскрін означає «екран, що реагує на дотик». Іноді його ще називають «сенсорним» екраном.

ПРОСТОТА

Мобільна версія сайту легша, має менш об’ємний код, тому завантажується швидше, що зменшує витрати користувача на її завантаження при оплаті мобільного трафіку.

РАНЖИРУВАННЯ

Пошукові системи використовують мобільний пошук для телефонів, тому і ранжуватися мобільна версія сайту в ньому буде вище, а значить і переходів на ваш сайт буде більше.

Розробляючи мобільну версію веб-ресурсу в нас, ви можете бути впевнені, що сайт вашої компанії буде мати гарний вигляд на всіх мобільних телефонах і планшетах, а також відповідати алгоритмам пошукових систем, які з недавнього часу приділяють особливу увагу цьому фактору.
179

РОЗРОБЛЕНО ПРОЕКТІВ

37

ПРОЕКТІВ ЗА ОСТАННІЙ МІСЯЦЬ

184

ЗАДОВОЛЕНИХ КЛІЄНТІВ

17

САЙТІВ В ОБСЛУГОВУВАННІ

Навіщо потрібна мобільна версія сайту?

Мобільний сайт відрізняється наступними перевагами:

-відвідувач бачить добре читабельний текст і лише найважливішу інформацію;
-сайтом користуватися зручно заходячи з мобільних телефонів навіть з урахуванням сенсорного управління;
-відсутність зайвої інформації і навантаження у вигляді Flash-блоків і важких картинок;
-якщо користувачеві буде зручно на сайті, він може стати клієнтом фірми.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...