Розробка логотипів Ужгород

До логотипу власники компаній підходять дуже серйозно, і недарма: мета логотипу – не просто привернути увагу клієнта, а й запам’ятатися йому. Логотип – це те, що дозволяє будь-якій людині відразу, з першого ж погляду, зрозуміти, в якій сфері працює компанія і які її особливості.

Створення логотипів

Створення логотипу – процес, спрямований на формування лаконічного образу, який покликаний відобразити основну ідею і принципи компанії, бути стильним і забезпечувати впізнаваність.

Етапи створення логотипу

  ПОНЯТТЯ ЛОГОТИПУ

Логотип є важливим елементом іміджу, частиною товарного знака. Створення логотипу – це одна з головних умов впізнаваності, як компанії, так і сайту.

  ФУНКЦІЇ ЛОГОТИПУ

Місія логотипа – підкреслити особливість компанії, донести основну ідею до її цільової аудиторії і допомогти запам’ятати бренд.

    ЕТАП ПЕРШИЙ: ВИВЧЕННЯ

Перш за все нашим фахівцям потрібно вивчити особливості, унікальні риси вашої компанії (сайту), ваших конкурентів(не обов’язково).

  ЕТАП ДРУГИЙ: СТВОРЕННЯ ЕСКІЗІВ

Наше завдання зрозуміти концепцію бренду і запропонувати незвичайне рішення, яке б включало ряд важливих характеристик: стиль, унікальність, запам’ятовуваність.

  ЕТАП ТРЕТІЙ: АНАЛІЗ

На цьому етапі проводиться перевірка пробних ескізів на відповідність специфіки компанії замовника та на взаємодію з потенційною аудиторією.  В ході чого обирається найкращий варіант.

ЕТАП ЧЕТВЕРТИЙ: ПРЕЗЕНТАЦІЯ

Після останніх правок, створений логотип можна реєструвати та просувати за допомогою реклами. Хороший логотип легкий для сприйняття. У наглядача при погляді на нього виникає асоціація з пропонованою продукцією.

Створення логотипу ґрунтується на чотирьох основних етапах, викладених вище, і вимагає виключно професійний підхід. Замовити розробку логотипу Ви можете в нашій веб студії. Наші кваліфіковані та досвідчені дизайнери розроблять якісний унікальний логотип для Вашої компанії. Довіртеся професіоналам!
149

СТВОРЕНИХ ЛОГОТИПІВ

18

ЛОГОТИПІВ ЗА ОСТАННІЙ МІСЯЦЬ

127

ЗАДОВОЛЕНИХ КЛІЄНТІВ

49

САЙТІВ В ОБСЛУГОВУВАННІ

Для чого потрібен логотип?

Логотип використовується при оформленні пропонованої фірмою продукції, в якості реклами, ярликів, які компанія використовує у фірмових бланках, в рекламних матеріалах, на конвертах, на упаковці продуктів.

Логотип – це інструмент просування фірми на ринок, конкуренції, залучення уваги покупців, сукупність прийомів, що поліпшують запам’ятовуваність і сприйняття покупцями, партнерами і незалежними спостерігачами не тільки товарів фірми, але і всієї її діяльності, що дозволяє ідентифікувати компанію серед конкурентів.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...