Реєстрація сайту Ужгород

Що таке сайт? Говорячи просто – це набір папок з файлами, щоб їх побачили інші користувачі інтернету – треба, щоб вони лежали в доступному їм місці. Таким місцем найчастіше є папка, що виділяється вам хостер.

Реєстрація Вашого сайту

Реєстрація домену

Реєстрація домену

Обране вами доменне ім’я, воно повинно бути вільне і ніким не зайняте. Ви повинні зареєструвати його в спеціалізованих компаніях. Реєструється доменне ім’я на 1 рік, а потім щороку потрібно продовження реєстрації домену.

Докладніше

Реєстрація хостингу

Реєстрація хостингу

Образно кажучи, хостинг – це місце, куди вас пускають пожити зі своїми папками. Якщо не сподобаються вам господарі, не влаштує робота хостингу: швидкість, функціональність, ціна – ви зберете своє майно (папки) і переїдете на інший хостинг.

Докладніше

Інтернет реклама Ужгород

Інтернет реклама Ужгород

Мобільний сайт – це веб-сайт, створений для перегляду на мобільних пристроях – мобільних телефонах, смартфонах і планшетах. Наша компанія пропонує послуги по створенню мобільних сайтів.

Докладніше
261
ЗАРЕЄСТРОВАНИХ САЙТІВ
217
ЗАДОВОЛЕНИХ КЛІЄНТІВ
143
РОЗРОБЛЕНО МОБІЛЬНИХ ВЕРСІЙ
17
РОЗРОБЛЕНО ЗА МІСЯЦЬ

Реєстрація Вашого сайту

Делегування доменного імені

Делегування доменного імені

Домен – це символьне ім’я або ідентифікатор. Він дає можливість користувачам знаходити адресу інтернет-сервера.Делегування домена – це процес приєднання домену до сервера. Хостинг входить в пакет з обслуговування, а делегування – одне з головних умов розміщення файлів сайту в мережі.

Реєстрація хостингу

Реєстрація хостингу

Хостинг – це технічний майданчик для розміщення сайтів, що надається спеціалізованими Хостинг компаніями. По-простому – це місце, де лежать сайти. Робота Хостинг компанії зводиться до того, щоб надавати безперервний в ідеалі доступ користувачів інтернет до сайтів, розміщених в даній хостингових компаній.

Розробка мобільної версії

Розробка мобільної версії

Ось її основні відмінності:
1.Перед очима тільки найважливіша інформація, написана великим шрифтом;
2.Мобільна версія сайту, спеціально адаптована для пристроїв з невеликим екраном. Сайт завантажується набагато швидше, тому що відсутні великі картинки і «непотрібні» деталі;
3.Кількість активних елементів збільшено;
4.Посилання розташовані далеко один від одного;

Реєстрація домену, реєстрація хостингу, чи розробка мобільної версії? Звертайтесь до нас!

Реєстрація та обслуговування домену здійснюється як з сайтом, так і без нього.

При реєстрації адміністратором домену вказується “контакт домену”, який вказав клієнт. Клієнт може вказувати, як “контакт домену” себе, або інша особа.

Реєстраційний внесок включає в себе річні збори в реєструючі організації (RIPN, R01, Naunet).

Підтримка домену входить у вартість розміщення сайту. На підтримку домена входять розміщення DNS-зони, налаштованої на підтримку веб-сайту, на primary і secondary серверах. При бажанні, замовник може здійснювати підтримку DNS-зони самостійно, побудувавши зону відповідно до рекомендацій.

Замовити ребрендінг

Делегування доменного імені

Реєстрація хостингу

Розробка мобільної версії

Відгуки клієнтів

Створені фахівцями сайти повністю відповідають нашим вимогам і очікуванням. Після завершення всіх робіт в рамках створення сайтів було прийнято рішення продовжити співпрацю у напрямку комплексного просування сайту.- Компанія «Нова Фут»
Всі роботи в рамках створення сайту були зроблені якісно і в зазначені терміни. Підсумок нашої співпраці повністю виправдав наші очікування. Ми сподіваємося на подальшу співпрацю наших компаній в сфері інтернет-проектів.- Компанія «ДУС ВУДС»
Позитивний досвід співпраці на протязі вже більше двох років підтвердили надійність студії. Особливо хочеться відзначити увагу арт-директора студії до всіх вимог і побажань Клієнта.- Компанія «ВІК-С»
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...