Реєстрація в каталогах та дошках оголошень

Студія WEB24 пропонує Вам один з типів просування сайту, а саме реєстрацію Вашого сайту в каталогах і поширення інформації на дошках оголошень.

Що таке реєстрація?

Цей вид інтернет реклами користується заслуженим успіхом, оскільки з його допомогою потенційні клієнти отримують за допомогою Інтернету інформацію про Ваш бренд організації, продукцію і послуги.

    ЗРОСТАННЯ ПЕРЕХОДІВ ПО ПОСИЛАННЯМ

Ваш сайт буде поступово доданий в каталоги і довідники, до яких позитивно ставляться і Google, і Яндекс.

  ПОКРАЩЕННЯ ПОЗИЦІЙ САЙТУ

Чим більше посилань на сайт, тим більше авторитет сайту в очах пошуковика, тим вище він буде в результатах пошуку.

  ЗБІЛЬШЕННЯ ВІДВІДУВАНОСТІ

Стабільний трафік з пошукових систем і довідників. Тільки Яндекс переглядають 22 000 чол. / Міс.

АВТОМАТИЧНА РЕЄСТРАЦІЯ В КАТАЛОГАХ

Автоматична реєстрація в каталогах – здійснюється за допомогою спеціальних сервісів, скриптів або програм по готовій базі каталогів. Зазвичай таку реєстрацію використовують для немодерованих каталогів.

НАПІВАВТОМАТИЧНА РЕЄСТРАЦІЯ

Напівавтоматична реєстрація (ручна) – регістраціяс допомогою спеціального програмного забезпечення, яке дозволяє скоротити час на заповнення різних однотипних полів в реєстраційних формах.

 

РЕЄСТРАЦІЯ У ПЛАТНИХ КАТАЛОГАХ

Реєстрація в платних каталогах – зазвичай реєстрація в авторитетних каталогах, які передають досить сильниу “вагу” сайту-донору, а також приносять непоганий трафік учасникам каталогу за рахунок своєї власної популярності і відвідуваності.

 

Веб-студія WEB24 пропонує повний комплекс послуг по реєстрації в каталогах будь-якої складності.

Завдяки реєстрації в каталогах збільшується кількість зовнішніх посилань, які ведуть на Ваш сайт, а це підвищує його популярність. Для відбулася компанії реєстрація в каталогах дає можливість підвищити індекс цитування. Індекси цитування використовуються пошуковими машинами для формування і надання користувачу результатів за його запитом. Якщо в Вашого сайту невеликий індекс цитування, то користувач може стати клієнтом Вашого конкурента.
149

ЗАРЕЄСТРОВАНО САЙТІВ

78

ЗАДОВОЛЕНИХ КЛІЄНТІВ

34

РЕЄСТРАЦІЙ ЗА ОСТ. МІСЯЦЬ

 

128

ЗАРЕЄСТРОВАНО НА ДОШКАХ

Правильно організована реєстрація гарантує успіх.

Професіонали студії WEB24 володіють великим досвідом по супроводженню сайтів: від розробки дизайну і створення сайту в Луцьку до його підтримки на протязі всього проекту. Ми добре знаємо, які труднощі можуть створюватися на кожному етапі. Наші послуги дадуть Вам можливість уникнути цих проблем.
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (1 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...