Редизайн сайту Ужгород

Редизайн веб-сайту – це удосконалення зовнішнього вигляду (оформлення) Вашого сайту. Дана дія має на увазі, не тільки зміну дизайну сайту, але також можна провести зміни в структурі сайту, модернізацію, яка буде найбільш затребувана цільовою аудиторією сайту і відповідати потребам компанії .

Що входить в редизайн?

ОНОВЛЕННЯ ДИЗАЙНУ

Для тих, хто вже має свій сайт, але хоче підвищити ефективність його роботи, ми виробляємо редизайн сайту, тим самим роблячи Ваш проект більш популярним.

КОРЕКЦІЯ САЙТУ

Інколи сайт може містити помилки (не працюючі посилання або не завантажуються картинки) –  у такому випадку необхідний редизайн графіки на сайті.

РЕДИЗАЙН НАВІГАЦІЇ

Менюшка сайту заплутана, програми управління складні в обслуговуванні і виникли труднощі в роботі з базою даних – тоді Вам потрібен редизайн навігації.

ЗАМІНА ВІДОМОСТЕЙ

Кожен сайт потребує регулярного оновлення контенту, та часом цього не досить, через те що інформація могла стати не достовірною або не актуальною – потрібний редизайн із заміною відомостей.

ЗАМІНА ТЕМАТИКИ

Змінилася тематика сайту, а отже і його цільова аудиторія – без редизайну не обійтися, тому що веб-сайт не зацікавлює потрібної цільової аудиторії. Для зацікавлення потенційних клієнтів пропонуємо розробити унікальний дизайн.

ТЕРМІН РОБОТИ

Cайт може просто морально застаріти: оптимальний термін його служби декілька років, адже ІТ-сфера розвиваються надзвичайно швидко, і сайт, зроблений більше 5 років тому, просто не зацікавлює потенційних клієнтів.

152
Оновлено дизайнів
311
Проведено корекцій сайту
93
Замінено тематик
471
Задоволених клієнтів

Умови, які спричиняють необхідність проведення оновлення сайту:

1

Застарілий дизайн

З плином часу дизайн web-сайту починає «застарівати». Початкове оформлення приїдається з плином часу і починає морально застарівати.  Втім, це неминучий процес, який не робить винятків.

2

Реконструкція

Подібно речей звичного побуту веб-сайт також має певний життєвий цикл, тривалість якого рідко коли перевищує 5 років. Після чого ресурс необхідно повністю або частково піддати конструктивної переробці.

3

Реклама

Використовувані на сайті банери та інша реклама також має тенденцією «старіння». Практично на кожному веб-сайті присутня рекламна інформація, яка можливо дещо “запізнилася”.

4

Оновлення

PR або маркетингова політика власника ресурсу часто змінюється. Відбувається зміна або часткове оновлення фірмових кольорів, логотипів. В результаті дизайн сайту дещо «відстає» від основного розвитку компанії.

 

5

РЕПУТАЦІЯ

Фірма, що розвивається – постійно працює над зміцненням іміджу своєї компанії. Корпоративний сайт – це серйозна заявка на підтримку і підвищення репутації Вашої компанії.

Редизайн сайту?
Навіщо потрібен редизайн сайту?
А чи дійсно потрібно його проводити?

Якщо ви зацікавлені в розвитку сайту та підвищенні відвідуваності ресурсу, то проводити цей захід все ж варто. В процесі редизайну оновлюється дизайн окремих сторінок ресурсу або ж інтернет-проекту в цілому. При вдалому оновленні веб-сайту число відвідувань сильно збільшується, індекс цитування ресурсу в пошукових машинах також підвищується, в результаті чого сайт в пошукових системах займає позиції на порядок вище. При проведенні редизайну веб-сайту обов’язково потрібно оновити головну сторінку ресурсу.

Як правило, власники сайту довгий час після створення сайту не роблять поновлення, однак постійно знижується потік відвідувань і низькі позиції змушують задуматися про редизайн ресурсу. Причому зовсім не потрібно повністю переробляти існуючий сайт, а лише деякі сторінки або вибіркові статті. Аналітики обчислили, що редизайн веб-сайту бажано робити не менше ніж раз на два роки.

Веб-сайт стане чудовим PR-інструментом, якщо його дизайн, піддаючись редизайну, стане відповідати розвитку самої компанії.

Замовити редизайн
87%
Редизайн Вашого сайту
Результатом проведення редизайну сайту є повна або часткова зміна графічного оформлення і, в деяких випадках, навігаційної системи сайту. При цьому зберігаються загальна структура.
87%
Задоволених клієнтів
Збільшення функціональних можливостей сайту є різновидом робіт з модернізації сайту і може мати на увазі як введення нових сервісів , так і внесення змін в інтерфейс управління сайтом.

Відгуки клієнтів

В процесі співпраці компанія швидко і в обіцяні терміни (3 місяці) змогла вивести більшість обговорених запитів в ТОП-10 пошукової системи. Зараз таке рідко зустрінеш навіть для великих фірм, що займаються розкручуванням.- Компанія «ТрансЛайн»
Фахівці компанії зарекомендували себе справжніми професіоналами, що виражалося в повному задоволенні всіх вимог і прохань з нашого боку. Що в кінцевому підсумку дозволило отримати нам конкурентоспроможний сайт, який повністю відповідає всім вимогам.- Будівельний ринок «Двір»
Ні для кого не секрет, що тематика пластикових вікон є однією з найбільш конкурентних в інтернеті для просування. Саме тому спочатку були запропоновані найменш конкурентні фрази для роботи. На даний момент сайт просувається вже більше року, і ми вкрай позитивно оцінюємо поточний рівень віддачі від просування.- Компанія «Вікна»
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (1 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...