Разова CEO оптимізація

Основне завдання веб-студії WEB24 – залучити максимальну кількість відвідувачів і при цьому зробити так, щоб кожен користувач став вашим клієнтом.

Що таке CEO оптимізація?

Так як просування сайтів стає все більш затребуваною послугою, то немає сумніву, що люди хочуть знати всі тонкощі і нюанси роботи оптимізаторів. Наприклад, скільки коштують SEO оптимізація і просування сайту, які основні чинники впливають на цю вартість, і як вона розраховується? Які методи використовуються при просуванні сайту? Який термін просування сайту і чому деякі сайти не можна швидко просувати? Який ефект можна очікувати від просування і як його порахувати?
Веб-студія WEB24 не приховує від своїх клієнтів основні аспекти просування, а намагається максимально розповісти про їх принципах.

    ОПТИМІЗАЦІЯ САЙТУ

Оптимізацію текстів сайту здійснюють на початковому етапі. Важливо, щоб текст після оптимізації залишався читабельним, адже ми не тільки просуваємо сайт, але і піклуємося про ваших відвідувачів. Будь-які зміни ми робимо дуже відповідально і обов’язково погоджуємо з клієнтом.

  ПОСИЛАННЯ НА САЙТ.

Не можна просто послатися на сайт і потрапити в топ. Потрібно грамотно підходити до вибору ключових слів для текстів посилань, аналізувати дані, а також правильно складати текст. Необхідно знати алгоритми пошукових систем, щоб розкрутка сайту давала результат.

  АВТОРИТЕТНІСТЬ ПОСИЛАННЬ

Можна посилатися на сайт з авторитетних сайтів, а можна – з великого числа маловідомих сторінок. Для просування сайту ми використовуємо тільки ефективні посилання.

КОНКУРЕНЦІЯ

Чим більша конкуренція  компаній, які хочуть просувати свої послуги, тим більше буде коштувати просування. Чому? Та тому, що всі хочуть потрапити в заповітні ТОП-10, ТОП-5, ТОП-3, і відповідно зростають бюджети на просування. Бюджет витрачається в основному на закупівлю нових посилань, написання статей з вашої тематики і розміщення прес-релізів.

ВНУТРІШНЯ ОПТИМІЗАЦІЯ САЙТУ

Якщо ваш сайт просували або у вас є спочатку хороша внутрішня оптимізація (правильно складений заголовок, прописані теги , багато контенту на сайті), то бюджет може значно скоротитися. Якщо ж ні – то доведеться витратити багато часу на поліпшення «видимості» сайту в пошукових системах.

 

ВІК ДОМЕНУ

Якщо у вас абсолютно новий сайт, то скоріше за все це зажадає додаткових інвестицій. Це пов’язано з тим, що у провідних пошукових систем є спеціальні фільтри для нових сайтів, які сильно ускладнюють просування сайту по висококонкурентних словами. Звичайно, додаткові витрати допоможуть швидше вивести сайт з під фільтру.

Веб-студія WEB24 пропонує повний комплекс послуг по CEO-оптимізації будь-якої складності.

Основний принцип компанії WEB24 – прозорість дій для клієнта. Наша робота зрозуміла замовнику, безпечна для сайту і лояльна по відношенню до пошукових систем, так що ceo оптимізація де вартість кліків в контекстній рекламі стає ДОРОЖЧЕ з кожним днем. Відкладаючи рішення про просування свого сайту ви пропускаєте вперед конкурентів, які вже просувають свої сайти!
654

ОПТИМІЗОВАНО САЙТІВ

18

ОПТИМІЗАЦІЙ ЗА ОСТАННІЙ МІСЯЦЬ

148

ЗАДОВОЛЕНИХ КЛІЄНТІВ

130

ОПТИМІЗАЦІЙ ЗА РІК

 

Правильно організована СЕО оптимізація гарантує успіх.

По результатам роботи нашої команди SEO-фахівців і подяки наших клієнтів видно наш професіоналізм і доводять, що ми вміємо досягати потрібних результатів.

SEO оптимізація сайту нашими фахівцями – гарантований спосіб потрапляння в «десятку» пошукової видачі з гарантією!

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...