Просування сайтів Ужгород

Просування сайту – предметна область, в якій працює наша команда, – є добре вивченою нами середовищем зі своїми особливостями і динамікою.

Види просування

Разова СЕО оптимізація

Разова СЕО оптимізація

SEO (Search Engine Optimization) – це дії, спрямовані на поліпшення видимості сайту в тематиках, яким він дійсно відповідає в очах користувача, з точки зору алгоритмів пошукових систем.

Докладніше

Постійне просування сайтів

Постійне просування сайтів

Наші професіонали виконують весь комплекс робіт по просуванню сайтів, безперервно аналізують зміни пошукової видачі і швидко реагують на них. Завдяки автоматизації процесу ми забезпечуємо повну оптимізацію ресурсу за мінімальний бюджет.

Докладніше

Інтернет реклама Ужгород

Інтернет реклама Ужгород

Інтернет-реклама – це форма не особистого представлення в мережі інтернет інформації про товари і послуги. Мета інтернет-реклами – збільшення продажів товарів і послуг, як за допомогою онлайн-продажу – через інтернет, так і оффлайн.

Докладніше

Реєстрація в каталогах та дошках оголошень

Реєстрація в каталогах та дошках оголошень

За негласним правилом, реєстрація в каталогах додає вашому сайту «ваги». Модератори каталогу вручну перевіряють дані, представлені власниками. Якщо сайт не відповідає заявленій тематиці або тематика обширна, то сайт просто не реєструють. Якщо ж сайт пройшов перевірку і внесений в каталог – це непогано вплине на загальні позиції сайту.

Докладніше

Реклама в соціальних мережах Ужгород

Реклама в соціальних мережах Ужгород

Соціальні мережі – це найпопулярніший вид дозвілля. Майже кожен, від малого до великого, проводить час онлайн будинку, під час роботи або навчання, в дорозі. Резонно, що реклама через соціальні мережі користується великою популярністю.

Докладніше

Реклама на тематичних сайтах

Реклама на тематичних сайтах

Хочете, щоб про Ваші товари або послуги дізналося, як можна більшу кількість потенційних клієнтів? Компанія «WEB24» в стислі терміни і на якісному рівні створить для Вас рекламу і розмістить її на тематичних сайтах – інтернет-майданчиках, схожих з тематикою Вашої діяльності.

Докладніше
108
Сайтів просунуто
9
Просунуто за останній місяць

Просування сайту

Завжди на зв'язку

Завжди на зв'язку

Швидкість та якість на даний момент – це головні умови успішного проекту. Ми це розуміємо і тому підтримуємо практично цілодобовий звязок з нашими клієнтами.

Автономні та відкриті

Автономні та відкриті

Ми працюємо по проекту з моменту як договір буде укладеним і ніколи не забудемо про нього. Попри те у Вас буде доступ до файлів, у якому Ви зможете контролювати виконані роботи навіть з іншого кінця світу. А якщо у Вас виникнуть запитання чи уточнення, Ви завжди можете отримати оперативну відповідь через Viber або Facebook.

 

Надаємо супутні консультації

Надаємо супутні консультації

Ми ведемо клієнтів ВІД і ДО. А під час співпраці з клієнтами надаємо консультації, які допомагають покращити та пришвидшити окремі бізнес-процеси.

У Вас є сайт і Ви розумієте, наскільки важливо, щоб потенційні відвідувачі легко знаходили Вас в мережі інтернет для здійснення дзвінків і покупок.

Все більше великих компаній в Україні довіряють нам просування своїх проектів. Ми цінуємо вашу довіру і прагнемо в своїй роботі відповідати найвищим стандартам галузі. У нашому арсеналі – планування по кожній стадії проекту просування сайту, системи постановки та управління завданнями, гайдлайни зі створення контенту, щомісячні розширені звіти. Але наш найцінніший ресурс – це сертифіковані фахівці, унікальний досвід і знання яких дозволяють нам досягати найвищих результатів для наших клієнтів.

Замовити ребрендінг

Завжди на зв'язку

Автономні та відкриті

Надаємо супутні консультації

Відгуки клієнтів

Перші позитивні результати були показані в пошуковій системі Google вже після закінчення півтора місяців з початку робіт. Результатів по Yandex довелося чекати близько 4-5 місяців, після чого позиції досить різко пішли вгору і на поточний момент абсолютна більшість фраз знаходяться в ТОП-10 як по Yandex, так і по Google.- Компанія «Тімбер»
Пристойний вік сайту, дозволив досить швидко здійснити перші прямі продажі через корзину інтернет-магазину, а також домогтися істотних успіхів по високочастотних запитах. Далі фахівці SEO-відділу, запропонували працювати також і за більш рідкісними фразами, для захоплення відвідуваності сайту.- Інтернет-магазин «Одяг для всіх»
За менш ніж 2-х місячне співробітництво наш сайт зайняв міцні позиції в ТОП-10 пошукової видачі пошукових систем Яндекс і Google за запитами з прив'язкою до регіонів.- Компанія «ДАПЛА»
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (1 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...