Підтримка сайту на рік Ужгород

Обслуговування сайту – відмінний варіант для людей, які поставили перед собою завдання «сайт повинен приносити дохід», «сайт повинен бути в топі», «сайт повинен працювати 24/7».

Підтримка сайту на рік

Підтримка сайту – це комплекс послуг, які пов’язані з підтримкою працездатності веб-ресурсу. Інтернет є досить мінливою середовищем, змінюються алгоритми пошукових систем і з часом досягнуті позиції можуть змінитися. Підтримка сайту необхідна для збереження досягнутих позицій і працездатності сайту, а також для залучення нових відвідувачів. При виготовленні сайту необхідно визначитися з особою або компанією, які будуть здійснювати його підтримку.

ПІДТРИМКА САЙТУ

Конкуренти можуть не стояти на місці і активно просувати свій бізнес, тим самим виганяючи Ваш сайт з топа пошукових систем. Трапляються зломи, атаки, з’являється потреба в оновленні або заміні інформації.

ОРГАНІЗАЦІЯ

У поняття технічної підтримки включені такі складові як домен, хостинг, робота CMS (системи управління контентом), тобто все, що забезпечує безперебійну роботу сайту.

ДОМЕННЕ ІМ’Я

Першим і найважливішим етапом технічної підтримки, повинна бути реєстрація, обраного вами в процесі створення сайту, доменного імені. Після цього необхідно підключення послуги DNS.

ОБСЛУГОВУВАННЯ

Розміщення сайту на сервері замовника передбачено, як варіант, при розробці сайту, але і в цьому випадку без технічної підтримки не обійтися, так як знадобляться послуги IT-служби для грамотної настройки сервера.

ПРАЦЮЮЧА CMS

Сайт не буде повноцінним, якщо він не наповнений контентом. Для управління контентом призначена система управління контентом (CMS). З її допомогою проводиться оновлення інформації на сайті.

ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ

Передати технічну підтримку сайту спеціалізованої компанії на аутсорсинг. Співробітники цього підприємства мають достатню кваліфікацію і навички організації технічної підтримки сайту.

БАГАТО ВЛАСНИКІВ САЙТІВ НЕ РОЗУМІЮТЬ ВСІЄЇ ВАЖЛИВОСТІ ДАНОГО ПРОЦЕСУ. ЦЬОМУ СПРИЯЮТЬ РІЗНІ ЧИННИКИ, АЛЕ В ОСНОВНОМУ ЕЛЕМЕНТАРНИЙ БРАК ІНФОРМАЦІЇ АБО НАВІТЬ НЕБАЖАННЯ ЇЇ ОТРИМАТИ. ПРИПУСТИМО, САЙТ ВЖЕ Є. ВІДМІННО! КОМПАНІЯ НАДАЄ ПОСЛУГИ АБО ПРОДАЄ ТОВАР. АЛЕ, У ВАШОГО САЙТУ НИЗЬКЕ ВІДВІДУВАННЯ. ВИ ДАЛЕКО НЕ НА ПЕРШІЙ СТОРІНЦІ ПОШУКОВИКА. ВІДПОВІДЬ Є – ВАС ПОВИННІ ЗНАХОДИТИ ЛЮДИ В МЕРЕЖІ ІНТЕРНЕТ, І ЯК МОЖНА БІЛЬШЕ. РЕКЛАМНА КОМПАНІЯ ПОВИННА БУТИ ПРАВИЛЬНО ОРГАНІЗОВАНА, А ВЕСЬ ТЕКСТ НА САЙТІ ОПТИМІЗОВАНИЙ. ЦИМ І ЗАЙМАЮТЬСЯ ФАХІВЦІ З РОЗКРУТКИ САЙТУ. ЦЕ ФАХІВЦІ З РОЗКРУТКИ БІЗНЕСУ.
197

ПРОЕКТІВ

28

ПРОЕКТІВ ЗА ОСТАННІЙ МІСЯЦЬ

215

ЗАДОВОЛЕНИХ КЛІЄНТІВ

54

САЙТІВ В ОБСЛУГОВУВАННІ

Підтримка сайту на рік

У цей місяць ми додатково проводимо аналіз Вашої системи на предмет вразливостей і помилок, допущених адміністраторами, видаляємо старі реєстраційні акаунти, обмежуємо при необхідності права доступу адміністраторам і визначаємо необхідну для Вас періодичність резервного копіювання та зміни паролів. Базовий комплекс послуг з підтримки сайту – це мінімальна міра безпеки, але часто цього буде недостатньо. Наприклад, якщо у Вас інтернет-магазин, то резервні копії вам потрібно робити не рідше одного разу на день, адже при відновленні копії тижневої давності Ви втратите інформацію про продажі і відкритих замовленнях за цілий тиждень.
Якщо Вам важлива безпека Вашого сайту – звертайтеся до нас за підтримкою.
Ми зможемо забезпечити належний рівень безпеки Вашого ресурсу.
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...