Підтримка сайту на місяць Ужгород

Обслуговування сайту – відмінний варіант для людей, які поставили перед собою завдання «сайт повинен приносити дохід», «сайт повинен працювати цілодобово».

Підтримка сайту на місяць

Підтримка сайту – це комплекс послуг, які направлені на обслуговування всіх потреб веб-ресурсу. Підтримка сайту необхідна для збереження досягнутих позицій і працездатності сайту, а також для залучення нових відвідувачів/клієнтів. При створенні сайту необхідно визначитися з особою або компанією, які будуть здійснювати його підтримку.

ПІДТРИМКА САЙТУ

Конкуренти можуть не стояти на місці і активно просувати свій бізнес, тим самим виганяючи Ваш сайт з топа пошукових систем. Трапляються зломи, атаки, з’являється потреба в оновленні або заміні інформації.

ОРГАНІЗАЦІЯ

У поняття технічної підтримки включені такі складові як домен, хостинг, робота CMS (системи управління контентом), тобто все, що забезпечує безперебійну роботу сайту.

ДОМЕННЕ ІМ’Я

Першим і найважливішим етапом технічної підтримки, повинна бути реєстрація, обраного вами в процесі створення сайту, доменного імені. Після цього необхідно підключення послуги DNS.

ОБСЛУГОВУВАННЯ

Розміщення сайту на сервері замовника передбачено, як варіант, при розробці сайту, але і в цьому випадку без технічної підтримки не обійтися, так як знадобляться послуги IT-служби для грамотної настройки сервера.

ПРАЦЮЮЧА CMS

Сайт не буде повноцінним, якщо він не наповнений контентом. Для управління контентом призначена система управління контентом (CMS). З її допомогою проводиться оновлення інформації на сайті.

ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ

Передати технічну підтримку сайту спеціалізованої компанії на аутсорсинг. Співробітники цього підприємства мають достатню кваліфікацію і навички організації технічної підтримки сайту.

Багато власників сайтів не розуміють всієї важливості даного процесу. Цьому сприяють різні чинники, але в основному елементарний брак інформації або навіть небажання її отримати. Припустимо, сайт вже є. Відмінно! Компанія надає послуги або продає товар. Але, у Вашого сайту низьке відвідування. Ви далеко не на першій сторінці пошуковика. Відповідь є – Вас повинні знаходити люди в мережі Інтернет, і як можна більше. Рекламна компанія повинна бути правильно організована, а весь текст на сайті оптимізований. Цим і займаються фахівці з розкрутки сайту. Це фахівці з розкрутки бізнесу.
241

ПРОЕКТІВ

42

ПРОЕКТІВ ЗА ОСТАННІЙ МІСЯЦЬ

260

ЗАДОВОЛЕНИХ КЛІЄНТІВ

74

САЙТІВ В ОБСЛУГОВУВАННІ

Підтримка сайту на місяць

У цей місяць ми додатково проводимо аналіз Вашої системи на предмет вразливостей і помилок, допущених адміністраторами, видаляємо старі реєстраційні акаунти, обмежуємо при необхідності права доступу адміністраторам і визначаємо необхідну для Вас періодичність резервного копіювання та зміни паролів. Базовий комплекс послуг з підтримки сайту – це мінімальна міра безпеки, але часто цього буде недостатньо. Наприклад, якщо у Вас інтернет-магазин, то резервні копії вам потрібно робити не рідше одного разу на день, адже при відновленні копії тижневої давності Ви втратите інформацію про продажі і відкритих замовленнях за цілий тиждень.
Якщо Вам важлива безпека Вашого сайту – звертайтеся до нас за підтримкою.
Ми зможемо забезпечити належний рівень безпеки Вашого ресурсу.
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (1 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...