Переклад з польської мови Ужгород

Ваш бізнес чи бізнеспартнери пов’язані з Польщею? Ви хочете поширити свої послуги в Україні? Тоді Вам потрібно локалізувати і перекласти сайт з польської мови.

Мовні фахівці

Перекладачі нашої компанії мають багатий досвід виконання перекладів в різних тематичних областях і можуть якісно перевести з польської мови тексти фінансової, юридичної, економічної тематик і ін.

    Етапи перекладу сайтів

Якісний переклад веб сайту включає в себе етапи:

  • Експорт контенту сайту
  • Переклад контенту сайту
  • Переклад елементів веб-сайту
  • Переклад рекламних текстів сайту

Експорт контенту сайту

Необхідний для розрахунку вартості перекладу. Копіювання всього тексту сайту в текстовий файл виконує редактор, але даний етап клієнт може виконати і самостійно. Для цього необхідно перенести будь-яким доступним способом вихідні тексти всіх сторінок Вашого сайту в документ Word.

Переклад контенту сайту

Переклад контенту сайту – зрозумілий і водночас важливий етап. Переклад сайту здійснюється за стандартними параметрами подібно будь-якого тексту відповідної тематики.

 Переклад елементів веб-сайту

Переклад елементів веб-сайту – пункти (кнопки) меню, списки, графічні банери, елементи дизайну і форм (form), фони, текстові елементи скриптів, повідомлення (alerts). Всі елементи веб-сайту характеризуються невеликим, але містким смисловим змістом.

Переклад рекламних текстів сайту

Рекламні тексти сайту – інформаційні тексти, статті, банери, акції, новини, будь-які закінчені тексти і матеріали. Переклад реклами – створення нових текстів на іноземній мові зі збереженням або свідомою зміною сенсу вихідного тексту.

 Наші переваги

  • переклад та перевірка здійснюється носіями мови
  • переклад людиною в 100% випадків
  • прозора схема розрахунку вартості з гнучкою системою знижок
  • працюємо з різними форматами
  • відсутність мінімального замовлення (переклад від 1 слова)

Веб-студія WEB24 пропонує повний комплекс послуг по перекладу сайтів будь-якої складності.

При замовленні перекладацьких послуг будь-якого виду ми гарантуємо: високу якість, індивідуальний підхід, стислі терміни виконання, грамотну форму викладу і подачі матеріалу, доступні ціни, повну конфіденційність і нерозголошення інформації. Наші постійні партнери мають безліч переваг щодо оплати послуг. Ви можете розмістити замовлення або задати нам питання, дізнатися точну вартість перекладу і термін його виконання, заповнивши онлайн-форму оцінки перекладу. Наш співробітник негайно відповість вам.
73

ЛОКАЛІЗОВАНИХ САЙТІВ

7

ТЕРМІНОВИХ ПЕРЕКЛАДІВ ЗА ОСТАННІЙ МІСЯЦЬ

438

ТЕРМІНОВИХ ПЕРЕКЛАДІВ

1387

СТОРІНОК ПЕРЕКЛАДЕНО З ПОЛЬСЬКОЇ МОВИ

Способи отримання перекладів

Ми намагаємося заощадити час клієнта, тому приймаємо замовлення дистанційно і працюємо так, як зручно Вам зараз. У офіційне бюро перекладів можна відправити замовлення з будь-якої точки світу – ми приступимо до роботи, як тільки Ви підпишете договір і оплатіть рахунок. Робота з юридичними особами може вестися навіть при відстрочці платежу або внесення передоплати за виконання перекладу. Ми складаємо комерційну пропозицію, в якому міститься повний перелік робіт, їх вартість, час виконання і кінцева сума за услугі
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...