Переклад на російську мову Ужгород

Переклад сайту компанії на мову потенційних іноземних клієнтів є важливим фактором розвитку бізнесу. Переклад сайту на російську мову забезпечує розширення цільової аудиторії на всі російськомовні країни у тому числі й на східні регіони України.
Перекласти сайт на російську мову є дуже вигідним рішенням для багатьох компаній. Так як відкриваються двері на ринок не тільки України і Росії, а також і Казахстану, Білорусії та інших країн СНД.

    Етапи перекладу сайтів

Якісний переклад веб сайту включає в себе етапи:

  • Експорт контенту сайту
  • Переклад контенту сайту
  • Переклад елементів веб-сайту
  • Переклад рекламних текстів сайту

Експорт контенту сайту

Необхідний для розрахунку вартості перекладу. Копіювання всього тексту сайту в текстовий файл виконує редактор, але даний етап клієнт може виконати і самостійно. Для цього необхідно перенести будь-яким доступним способом вихідні тексти всіх сторінок Вашого сайту в документ Word.

Переклад контенту сайту

Переклад контенту сайту – зрозумілий і водночас важливий етап. Переклад сайту здійснюється за стандартними параметрами подібно будь-якого тексту відповідної тематики.

 Переклад елементів веб-сайту

Переклад елементів веб-сайту – пункти (кнопки) меню, списки, графічні банери, елементи дизайну і форм (form), фони, текстові елементи скриптів, повідомлення (alerts). Всі елементи веб-сайту характеризуються невеликим, але містким смисловим змістом.

Переклад рекламних текстів сайту

Рекламні тексти сайту – інформаційні тексти, статті, банери, акції, новини, будь-які закінчені тексти і матеріали. Переклад реклами – створення нових текстів на іноземній мові зі збереженням або свідомою зміною сенсу вихідного тексту.

 Наші переваги

  • переклад та перевірка здійснюється носіями мови
  • переклад людиною в 100% випадків
  • прозора схема розрахунку вартості з гнучкою системою знижок
  • працюємо з різними форматами
  • відсутність мінімального замовлення (переклад від 1 слова)

Веб-студія WEB24 пропонує повний комплекс послуг по перекладу сайтів будь-якої складності.

Наша компанія може виконати переклад сайту на будь-яку мову в найкоротші терміни. Щоб перекласти сайт Ви можете тільки відправити посилання на сайт. Ваш сайт є інтернет-інструмент маркетингу або повноцінний портал електронної комерції, ми можемо перевести його на будь-які мови. Ми готові допомогти Вам у всьому! Адаптація веб-сайту для різних мов і цільових ринків зазвичай включає в себе більше, ніж просто переклад контенту.
100

%  ЯКОСТІ

108

ПЕРЕКЛАДІВ НА РОСІЙСЬКУ МОВУ ЗА ОСТАННІЙ МІСЯЦЬ

976

СТОРІНОК ПЕРЕКЛАДЕНО НА РОСІЙСЬКУ МОВУ

342

ПИСЬМОВИХ ПЕРЕКЛАДИ ЗА ОСТАННІЙ МІСЯЦЬ

Для чого перекладають сайти?

Основним інструментом, залучення цільової аудиторії в іншій країні є саме переклад сайту. Перекладений сайт дасть можливість людині хоча б приблизно ознайомитися з вашою продукцією або послугами, і, можливо, навіть проявити інтерес і написати Вам. Зазвичай переклад сайтів здійснюють на мову країни, яка є партнером, але якщо у Вас обмежений бюджет і Ви не впевнені, де саме Вам було б комфортно працювати, Ви можете перекласти сайт на найбільш популярні мови світу, одною з яких є і російська.
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (1 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...