Перехід на адаптивний дизайн Ужгород

Адаптивний веб-дизайн – це такий дизайн, який спрясований на коректне відображення веб-сайту на мобільних пристроях.

Адаптивний дизайн

Один сайт можна переглянути на мобільних телефонах, в незалежності від розширення экрану смартфона. Перегляд буде однаковий для всіх форматів. Він потрібен для відображення одного сайту вже адаптованим під різні пристрої.

ТИПИ МАКЕТІВ

Основні види адаптивних макетів: резиновий макет, перенесення блоків, переключення макетів, звичайне адаптування, панельний макет.

РЕЗИНОВИЙ МАКЕТ

Простий в реалізації і очевидний для користувача тип представлення сайту. Основні блоки стискаються до ширини екрану мобільного пристрою, де таке неможливо – перебудовуються в одну довгу стрічку.

ПЕРЕНЕСЕННЯ БЛОКІВ

Очевидний спосіб для многоколоночной сайту: при зменшенні ширини екрану додаткові блоки (сайдбарі) переносяться в нижню частину макета.

ПЕРЕМИКАННЯ МАКЕТІВ

Цей спосіб найбільш зручний при читанні сайту з різних пристроїв: під кожний дозвіл екрана розробляється окремий макет. Спосіб трудомісткий, тому менш популярний, ніж попередні два.

АДАПТИВНІСТЬ

Дуже простий спосіб, який підходить для нескладних сайтів. Досягається елементарним масштабуванням зображень і типографіки. Не дуже популярний, тому що не є гнучким.

ПАНЕЛІ

Спосіб, що прийшов з мобільних додатків, де додаткове меню може з’являтися при горизонтальному або вертикальному тапе. Головний недолік – неочевидність дій для користувача.

БАГАТО ВЛАСНИКІВ САЙТІВ НЕ РОЗУМІЮТЬ ВСІЄЇ ВАЖЛИВОСТІ ДАНОГО ПРОЦЕСУ. ЦЬОМУ СПРИЯЮТЬ РІЗНІ ЧИННИКИ, АЛЕ В ОСНОВНОМУ ЕЛЕМЕНТАРНИЙ БРАК ІНФОРМАЦІЇ АБО НАВІТЬ НЕБАЖАННЯ ЇЇ ОТРИМАТИ. ПРИПУСТИМО, САЙТ ВЖЕ Є. ВІДМІННО! КОМПАНІЯ НАДАЄ ПОСЛУГИ АБО ПРОДАЄ ТОВАР. АЛЕ, У ВАШОГО САЙТУ НИЗЬКЕ ВІДВІДУВАННЯ. ВИ ДАЛЕКО НЕ НА ПЕРШІЙ СТОРІНЦІ ПОШУКОВИКА. ВІДПОВІДЬ Є – ВАС ПОВИННІ ЗНАХОДИТИ ЛЮДИ В МЕРЕЖІ ІНТЕРНЕТ, І ЯК МОЖНА БІЛЬШЕ. РЕКЛАМНА КОМПАНІЯ ПОВИННА БУТИ ПРАВИЛЬНО ОРГАНІЗОВАНА, А ВЕСЬ ТЕКСТ НА САЙТІ ОПТИМІЗОВАНИЙ. ЦИМ І ЗАЙМАЮТЬСЯ ФАХІВЦІ З РОЗКРУТКИ САЙТУ. ЦЕ ФАХІВЦІ З РОЗКРУТКИ БІЗНЕСУ.
264

ПРОЕКТІВ

46

ПРОЕКТІВ ЗА ОСТАННІЙ МІСЯЦЬ

306

ЗАДОВОЛЕНИХ КЛІЄНТІВ

74

САЙТІВ В ОБСЛУГОВУВАННІ

Створення адаптивного дизайну

Адаптивний дизайн – верстка, при якій змінюється дизайн сторінок веб-сайту, вже підлаштовуючись при цьому під конкретний пристрій перегляду. Саме за допомогою такої верстки можливо досягти зручностей в користуванні сайтом незалежно від того, за допомогою чого він проглядається: з телефону, планшета або ж звичайного комп’ютера. Для веб-індустрії перехід до адаптивного веб-дизайну став значущою подією, так як він в корені відрізняється від колишнього підходу, які передбачав створення або окремого сайту для мобільного пристрою, або ж динамічно конфигурируемого сайту.
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...