Локалізація сайту Ужгород

Локалізація сайтів – процес адаптації текстової інформації до культури будь-якої країни. Ми виконуємо переклад користувацької документації , інтерфейсу і файлів(картинок тощо.) з однієї мови на іншу.

Послуги перекладу

Переклад сайтів

Переклад сайтів

Основне завдання веб-сайту – залучення потенційних клієнтів, а для цього кожному сайту необхідно розширювати межі своєї діяльності. Для цього завдання існує просте вирішення – переклад Вашого веб-ресурсу.

Докладніше

Переклад з англійської мови

Переклад з англійської мови

Ваш бізнес успішно працює за кордоном і ви хочете розвинути його в Україні, та стикнулись з проблемою англомовного не локалізованого під український ринок сайту? Переклад сайту з англійської мови – те, що вам потрібно.
Докладніше

Переклад з російської

Переклад з російської

Іноді компанії з вже працюючим російськомовним сайтом прагнуть розширити свою аудиторію за рахунок україномовних клієнтів. В такому випадку не обійтись без перекладу сайту з російської мови.

Докладніше

Переклад на російську

Переклад на російську

Переклад сайту на російську мову забезпечує розширення цільової аудиторії на всі російськомовні країни у тому числі й на східні регіони України.

Докладніше

Переклад на англійську мову

Переклад на англійську мову

Користувачі 57 країн переглядають веб-сайти на англійській мові. При цьому, велика частина з них проживає в США. Саме англійську мову дозволяє бізнесу вийти в інтернеті на світовий рівень.
Докладніше

Розробка піктограм

Розробка піктограм

Піктограма сайту – елемент графічного інтерфейсу, невелика картинка. У відповідь на клацання мишею по іконці зазвичай виконується відповідна дія: відкриття сторінки сайту, запуск програми, відкриття файлу і т. Д.

Докладніше

 

630
Годин перекладу
376340
Використано символів
134
Задоволених клієнтів
162
Проведено локалізацій

Що потрібно для перекладу сайту?

Переклад контенту

Переклад контенту

Для перекладу контенту нам слід надати текстові матеріали ресурсу в форматі Microsoft Word, Excel (включаючи елементи інтерфейсу і графіку, якщо необхідно) або вивантаження в форматі XML. Також можна надати структуру сайту в форматах php, html. Ви можете розраховувати на допомогу і консультації наших фахівців, проте ми обов’язково погодимо всі матеріали з вами до початку будь-яких робіт.
Докладніше

Повна локалізація

Повна локалізація

Для повної локалізації взаємодія фахівців нашої компанії із замовником дуже важлива. Зазвичай в нам надається текстова вивантаження сайту в форматі XML, а також графічні файли в вихідному форматі. Локалізація та переклад сайтів можуть бути виконані з наданням адміністративного доступу через CMS замовника.

Докладніше

 

Плюси локалізації та перекладу сайту

  • Простота сприйняття. Переклад сайту – гарантія того, що його прочитають. Зазвичай відвідувач швидко переглядає сторінку (текст, інтерфейс і ін.), Намагаючись зорієнтуватися, а якщо не виходить зробити це, збільшується ймовірність того, що відвідувач піде.
  • Маркетингова ефективність. Рекламні матеріали чужою мовою погано запам’ятовуються, знижується їх емоційний вплив на користувача, в той час як локалізований сайт повністю зрозумілий і більш переконливий.
  • Спрощення техпідтримки. Якщо виконано комплексний переклад сайту на російську мову, фахівця і російській користувачеві в разі ускладнень буде простіше зрозуміти один одного, а фірмі не доведеться додатково оплачувати роботу перекладачів.
  • Увага до іншомовного клієнту. Якісна локалізація інтерфейсу і інших складових сайту – ознака поваги до культури потенційного клієнта, а значить і до нього самого.
  • Підвищення іміджу компанії. Ресурс, який можна переглянути і на російській, і на іноземних мовах, відразу говорить відвідувачеві про те, що він має справу з компанією міжнародного рівня.
Замовити ребрендінг

Простота сприйняття

Маркетингова ефективність

Спрощення техпідтримки

Увага до іншомовного клієнтa

Підвищення іміджу компанії

Відгуки клієнтів

В процесі створення дизайну сайту колектив компанії зарекомендував себе виключно з позитивного боку, що в підсумку дозволило нам отримати результат, який повністю відповідає нашим потребам і завданням.- Банк «Експрес-Кредит»
Ми неодноразово переглядали як список пошукових фраз, так і загальний підхід до роботи з просування сайту в інтернеті. Нам завжди вдавалося швидко домовитися за нові фрази з співробітниками компанії і досягти взаєморозуміння.- Компанія «Термо Вуд»
Постійний моніторинг працездатності і навантаженості ресурсу дозволили без перебоїв і з високою якістю надавати відвідувачам нашого сайту всю необхідну інформацію Крім того, регулярні роботи щодо змін до каталогів, описів, інформаційних сторінок проводились у встановлені в договорені терміни.- Агентство «Attack»
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...