Контекстна реклама Хмельцький

Контекстна реклама включає різні види рекламних оголошень, що транслюються в пошукових системах Google і Яндекс.

Контекстна реклама

Якщо порівнювати послуги контекстної реклами в Яндекс Директ і Google Adwords з іншими методами просування сайтів в інтернеті, вона є найбільш швидким способом залучення цільової аудиторії. Незалежно від статусу і популярності сайту, завдяки контекстній рекламі, він буде перебувати на першій сторінці в пошукових системах.

    ОХОПЛЕННЯ

Ви хочете охопити максимальний ринок в мережі інтернет. За допомогою цього каналу сайт отримає додаткову цільову аудиторію з високою конверсією. Оголошення потрапляють безпосередньо до зацікавленої аудиторії. Можливе додаткове налаштування системи обмежень за ключовими словами, по територіальному поширенню в містах України (для показу в Києві, Харкові, Одесі, Дніпропетровську, Запоріжжі), за часом трансляції.

 

 

  ЗАЛУЧЕННЯ.

Ви хочете в короткі терміни залучити велику кількість зацікавлених користувачів на сайт
Швидка настройка контекстної реклами і миттєве просування інтернет-магазину, будь-якого товару або послуги роблять її однією з найбільш рентабельних (пошукова реклама в Google і Яндекс може бути запущена протягом 2-7 днів і відразу приносить рекламодавцю свої плоди).

 

  БЮДЖЕТ

Ваш рекламний бюджет обмежений.
Якщо ви не готові вкладати великі кошти в просування – вам підійде, настройка кампанії можлива під найскромніший бюджет. При цьому плата з рекламодавця стягується тільки в разі переходу користувача на рекламований сайт.

 

 

ПЕРЕВІРКА ПОПИТУ

Ви хочете перевірити попит на певну послугу або товар
Контекстна реклама дає можливість протестувати попит на пропонований продукт без особливих вкладень. Розробивши грамотну стратегію при запуску контекстної реклами можливо досягти відмінних результатів по просуванню товару або послуги

РЕКЛАМУВАННЯ ТОВАРУ

Просування нового сайту, послуги або товару.Коли попит на послугу або товар, який ви продаєте, існує, але в мережі інтернет його не шукають. Іншими словами, коли про товар або послугу ніхто не знає.

 

 

МОЖЛИВОСТІ РЕКЛАМИ

Використання таких можливостей дозволяє оголошенням бути поміченими користувачами, які відвідують тематичні ресурси. Системи визначають, до якої тематики відносяться сторінки сайту, і вже виходячи з даних формують перелік оголошень.

Веб-студія WEB24 пропонує повний комплекс послуг по контекстні рекламі для вашого сайту.

Контекстна реклама включає різні види рекламних оголошень, що транслюються в пошукових системах Google і Яндекс. Якщо порівнювати послуги контекстної реклами в Яндекс Директ і Google Adwords з іншими методами просування сайтів в інтернеті, вона є найбільш швидким способом залучення цільової аудиторії. Незалежно від статусу і популярності сайту, завдяки контекстній рекламі, він буде перебувати на першій сторінці в пошукових системах.
354

КОНТЕКСТНОЇ РЕКЛАМИ ЗА МІСЯЦЬ

 

200

ВИДІВ КОНТЕКСТНОЇ РЕКЛАМИ

1380

КОНТЕКСТНОЇ РЕКЛАМИ ЗА РІК

 

450

ЗАДОВОЛЕНИХ КЛІЄНТІВ

Правильна контекстна реклама гарантує успіх.

Завдяки нашим фахівцям ваш сайт буде у провідних пошукових системах і матиме в своєму розпорядженні об’ємні мережі ресурси, що стали партнерами. На таких сайтах буде можливе розміщення ваших оголошень, якщо вони відповідають інтересам цільової групи.
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...