Створення сайтів Ужгород

Студія “WEB24” пропонує створення сайтів в Ужгороді та по всій Україні. Ми створюємо: від візиток до Інтернет-магазинів. А також контекстне та SEO-просування в пошукових системах, сервіси підвищення продажів і технічну підтримку по системі управління.

Landing Page

Landing Page

Landing page чудово підходить для проведення рекламної кампанії на конкретний товар або послугу. Цільова аудиторія переходить на сайт за допомогою контекстної реклами (Яндекс.Директ, Google AdWords), соціальних мереж або E-mail розсилок.

Сайт-візитка

Сайт-візитка

Візитка – найдешевший та найпростіший вид односторінкового сайту. Якщо Вам потрібно заявити про свою компанію, описати всього один товар або послугу і запустити контекстну рекламу – він чудово підходить для цих задач. Або як перший сайт, який потребує мінімум часу для запуску.

Сайт-бізнес

Сайт-бізнес

Для багатьох сучасних людей Інтернет став не тільки засобом отримання різної інформації, але і способом ведення бізнесу. Існує безліч способів, як заробити в Інтернеті. Але, перш за все, необхідно створити свій бізнес сайт, який і буде найголовнішим інструментом заробітку!

Сайт каталог

Сайт каталог

Сайт-каталог – це веб-сайт, який містить чітко структурований перелік товарів або послуг компанії з їх докладним описом. Зазвичай він має складну структуру: багато розділів з підрозділами, що характеризують певну групу товарів.

Інтернет-магазин

Інтернет-магазин

Інтернет-магазин – це веб-сайт, який має схожу з каталогом структуру і більше функціональних можливостей. Магазин від каталогу в загальному відрізняє наявність кошика замовлень, можливість оформити, оплатити і при необхідності отримати куплений товар.

Унікальний дизайн

Унікальний дизайн

Унікальний дизайн – це його зовнішній вигляд, та сама картинка, по якій у відвідувачів буде формуватися перше враження. Ніхто не буде сперечатися з тим, що негарний, бляклий сайт навряд чи зуміє зачарувати відвідувачів, яким би складним і корисним функціоналом він не володів.

{
Розробка сайтів з WEB24
 
}

Вебстудія WEB24 знайде при розробці сайту для вашого бізнесу стильне, зручне і вигідне рішення. А потім ви обов’язково отримаєте допомогу з технічної та інформаційної підтримки, а також пошуковому просуванню ресурсу.

В результаті ви зможете збільшити продажі своєї продукції, монетизувати будь-які проекти і автоматизувати бізнес-процеси. Ваші потенційні клієнти обов’язково дізнаються про вас завдяки вдалому просуванню і потрапляння в топ пошукових систем.

Тип сайту потрібно вибирати згідно своїх потреб і можливостей.

Ви можете замовити сайт “під ключ” будь-якого виду від ефектного сайту-візитки або рекламної вітрини до корпоративного сайту або величезного Інтернет-магазину. Якщо ви ще не знаєте, що ж вибрати, то наші фахівці допоможуть визначитися, організувавши детальну консультацію.

 

Формування технічного завдання

Технічне завдання – це основа, від якої необхідно відштовхуватися при розробці будь-якого сайту. Воно може бути сформульовано в кількох словах, якщо це простий сайт на подобу сайту-візитки без будь-якого функціоналу, а може досягати і 50 сторінок формату А4 для великих сайтів портального типу.

 

Створення дизайну сайту

Ми професійно розробляємо дизайн сайту (вигляд сторінки сайту, модулі та інші візуальні складові).

Створення та тестування сайту

Після затвердження дизайну, слідує перетворення його в програмний код. На цьому етапі також проводиться остаточне тестування повністю готового сайту відповідно до стандартів якості Web24.

Розміщення сайту на сервері в Інтернет (хостинг)

Де розмістити сайт? З цим питанням доводиться стикатися всім власникам інтернет-проектів. Якщо ви хочете, щоб ваш сайт добре функціонував, краще вибрати платний хостинг. Ви можете скористатися нашим хостингом, або вибрати будь-який інший Бітрікс-хостинг відповідно до своїх вимог.

Відгуки клієнтів

З величезних плюсів компанії зазначу внутрішню організацію роботи менеджерів компанії з клієнтом. Дуже велика увага приділяється побажанням клієнта, це дуже важливо - від якості запитів залежить якість замовлень. Окреме спасибі Ірині, відчувається професіоналізм, видно що людина любить свою роботу і дуже добре її робить! Так тримати хлопці, спасибі 🙂 - Сервісний центр «AppGrade»
Ми стартували з початком співпраці з компанією «WEB 24». І з тих пір вже більше двох років «WEB 24» веде плідну роботу над нашими рекламними кампаніями.Пошуковий трафік за час нашої співпраці виріс з нуля до 3 000 відвідувачів щомісяця. Платний трафік також показує зростання і хорошу конверсію.- Приватний пансіонат «Валентина»
Компанія ТОВ «Індиго Трейд» висловлює глибоку вдячність компанії «WEB24» за якісну і оперативну допомогу в вирішенні технічних проблем. За час спільної роботи нам вдалося вирішити з технічної сторони ряд дуже важливих питань і реалізувати достатню кількість завдань.- Інтернет-магазин жіночого одягу «Marie»
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (1 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...