Дизайн і Брендінг Ужгород

Бренд дизайн – це напрямок в дизайні, метою якого є залучення інтересу споживача до просунотого на ринок товару чи послуги.

Послуги дизайну

Розробка логотипу

Розробка логотипу

Розробка логотипу – це первинний візуальний носій системи цінностей бренда, в ньому сконцентрований максимум інформації, яка ляже в основу подальшої розробки інших ідентифікаційних атрибутів бренду.

Докладніше

 

Дизайн візиток

Дизайн візиток

Дизайн візитки повинен бути бездоганним. Приділяючи належну увагу дизайну візитної картки, ви забезпечуєте успіх своєї справи, а це в свою чергу потенційні клієнти і збільшення цільової аудиторії.

Докладніше

 

Поліграфія Ужгород

Поліграфія Ужгород

Сьогодні рекламна поліграфія та друкована продукція широко використовується, як в популяризації окремих товарів, послуг або акцій, так і в формуванні образу компанії в цілому.

Докладніше

 

Розробка брендбука

Розробка брендбука

Брендбук – це звід правил, що регламентує використання елементів фірмового стилю компанії. Повний бренд бук включає в себе масу інформації про філософію, цінності та місії компанії.

Докладніше

 

Розробка інфографіки

Розробка інфографіки

Хороша інфографіка повинна не тільки скорочувати і спрощувати інформацію, але і бути зрозумілою. Грунтуючись на особливостях роботи сприйняття, можна зробити інфографіку більш читабельною.

Докладніше

 

 

Розробка піктограм

Розробка піктограм

Піктограма сайту – елемент графічного інтерфейсу, невелика картинка. У відповідь на клацання мишею по іконці зазвичай виконується відповідна дія: відкриття сторінки сайту, запуск програми, відкриття файлу і т. Д.

Докладніше

 

430
Задоволених клієнтів
87
Сайтів на нашому обслуговуванні
85700
Написано стрічок коду
16
Розроблених проектів за останній місяць

В якій ситуації потрібен ребрендінг?

Ваш бренд застарів, не приносить продажів?

Ребрендінг – це комплекс заходів, потрібний для зміни бренду або його складових, супроводжуваний зміною позиціонування. Це не просто редизайн логотипу, або зміна зеленого корпоративного кольору на синій, це зміна концептуальної ідеології, робота з коригування стратегії і позиціонування, яка зачіпає глибокі шари організаційної культури. Передбачається, що концепція і подача продукту і послуги буде істотно змінена, і завдання фахівців агентства «WEB24» в Ужгороді, полягає в пошуку такої концепції, яка буде залучати споживача ефективніше попередньої.

 

 

Замовити ребрендінг

Бренд застарів

З’явився конкурент з більш цікавим брендом

Бренд повинен виконувати нові завдання

Компанія змінює або охоплює нову сферу діяльності

Відгуки клієнтів

З величезних плюсів компанії зазначу внутрішню організацію роботи менеджерів компанії з клієнтом. Дуже велика увага приділяється побажанням клієнта, це дуже важливо - від якості запитів залежить якість замовлень. Окреме спасибі Ірині, відчувається професіоналізм, видно що людина любить свою роботу і дуже добре її робить! Так тримати хлопці, спасибі 🙂- Сервісний центр «AppGrade»
Ми стартували з початком співпраці з компанією «WEB 24». І з тих пір вже більше двох років «WEB 24» веде плідну роботу над нашими рекламними кампаніями. Пошуковий трафік за час нашої співпраці виріс з нуля до 3 000 відвідувачів щомісяця. Платний трафік також показує зростання і хорошу конверсію.- Приватний пансіонат «Валентина»
Компанія ТОВ «Індиго Трейд» висловлює глибоку вдячність компанії «WEB24» за якісну і оперативну допомогу в вирішенні технічних проблем. За час спільної роботи нам вдалося вирішити з технічної сторони ряд дуже важливих питань і реалізувати достатню кількість завдань.- Інтернет-магазин жіночого одягу «Marie»
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (1 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...