Розробка піктограм Ужгород

Піктограма – знак, що відображає найважливіші впізнавані риси об’єкта, предмета або явища, на які він вказує, найчастіше в схематичному вигляді.

Розробка піктограми

Ми надаємо послуги розробки дизайну піктограм, іконок і розділяє процес роботи на наступні етапи: етап аналізу (проектний аналіз інформації, пошук аналогів, тематизація, порівняння, дизайн рішень, зведення підсумкової аналітики до загальних цілей розробки, обговорення ідеї піктограм, іконок і ін .), етап розробки (розробка загальної стилістики, визначення колірної гами, розподіл і компоновка графіки, фотоконтентом, розподіл шрифтових гарнітур і ін.), етап подання (подання піктограм, іконок на максимально схожому носії в різних ракурсах для зручності сприйняття).

ПІКТОГРАМА

Стилізоване і легко впізнаване графічне зображення, спрощене з метою полегшення візуального сприйняття. Піктограма підсилює характерні риси зображуваного предмета.

ДИЗАЙН

Компанія “Web24” часто виконує завдання по дизайну іконок та піктограм від клієнтів по всіх містах України. Менеджер-проектів вивчає отриману інформацію і конкретизує завдання. В результаті клієнту пропонується найбільш підходящий варіант.

СТВОРЕННЯ

Команда дизайнерів має досвід в розробці якісни іконок та піктограм різного ступеня складності й потрібної стилістики. Розробка даного продукту супроводжується арт-директором і поділяється на кілька етапів.

РОЗРОБКА

Розробка піктограми тільки на перший погляд простий і не трудомісткий процес. Насправді для цього залучаються арт-директори, дизайнери, більд-редактор і тільки їх спільна робота породжує справді якісний продукт.

ФОРМА

Форма – це макет, на основі якого виконано дизайн піктограми. Вибір форми залежить від того де і для чого буде розміщена пікограма.

ЕСТЕТИКА

Для хорошо сприйняття іконка повинна бути привабливою і правильно скомпонованою і в той же час коректно висвітлювати предмет чи явище, що вона означає.

З кожним роком ритм життя прискорюється і у сучасної людини залишається все менше часу на звичні процеси, люди не хочуть і не можуть витрачати час на читання заголовків і роздивляння складних ілюстрацій. Сучасним рішенням є інфографіка – лаконічний графічний спосіб передачі інформації.

Найпростішим представником інфографіки є піктограма – це лаконічне образне графічне зображення, що символізує певне явище або процес.

94

СТВОРЕНИХ ПІКТОГРАМ

17

ПІКТОГРАМ ЗА ОСТАННІЙ МІСЯЦЬ

104

ЗАДОВОЛЕНИХ КЛІЄНТІВ

17

САЙТІВ В ОБСЛУГОВУВАННІ

Чим важлива впізнаваність для піктограми?

Впізнаваність – це сутність іконки, то, що робить її унікальною. Чи буде іконка працювати, залежить від того, наскільки легко глядач розуміє, що саме хотів сказати дизайнер. Будь-яка іконка має сенс, в ній завжди є реалізована ідея.
Цікавий значок, що запам’ятовується повинен бути простим, а всы геометричні елементи повинні логічно розташовуватися. Це майже як розробка логотипу: потрібно зрозуміти, чи досить позитивним вийшов дизайн і як бачться ідея. Також потрібно визначитися з розміром іконки: наскільки добре буде відображатися на різних екранах.
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...