Послуги фотографа Ужгород

Професійний фотограф робить знімки, за які люди готові платити. Це накладає ряд зобов’язань і вимог до такої людини. Зауважте, не тільки до його техніці, але і до людини. Такі вимоги включають в себе досвід, вміння, відповідальність за якість і результат фотозйомок.

Фотограф

Фотограф – досить престижна професія. Чуючи цю назву, ми відразу уявляємо фешн-індустрію і гламурного командира зйомок для глянцевих журналів. Однак дана спеціальність значно ширше і глибше звичних нам стереотипів.

Професія фотографа

ФОТОГРАФІЯ

Отримати дійсно якісне та красиве зображення не так і просто – для цього і потрібні професіонали. Фотографія – це теж мистецтво.

ФОТОГРАФ

Фотограф – людина, що здатна передати на фотографії емоції людей (радість, смуток). Здатна показати красу навколишнього світу.

ЗЙОМКА

Професійна фотозйомка – це складний процес, який насамперед складає сценарій зйомки (перелік місць для фотографії).

 

ПЕРЕДАЧА ДАНИХ

Після зйомок фотографії передаються через носії інформації на комп’ютер для подальшого їх редагування.

 

РЕДАГУВАННЯ

Знімки переглядають і обирають найвдаліші, які згодом будуть редаговані. Під редагуванням ми розуміємо підкорегувати дефекти і довести фото до досконалості.

МОНТАЖ

За допомогою монтажу на фото можна зобразити елементи, яких насправді немає, і навпаки видалити непотрібні. Якісний монтаж неможливо розпізнати неозброєним оком.

Наші фотографи проводять зйомки не тільки в художньому стилі, а також для документів. Ретуш будь-якої складності, сканування фото, цифровий фотодрук, багаторівневе редагування фотографій – можливість наших професіоналів.
114

ЗАДОВОЛЕНИХ КЛІЄНТІВ

129

РОЗРОБЕНО РОБІТ

29

РОБІТ ЗА ОСТАННІЙ МІСЯЦЬ

9

НАРАЗІ ОБСЛУГОВУЄТЬСЯ

Друк фотографій

В нас ви можете роздрукувати отримані фото в різних форматах на різних матеріалах. Про це та багато іншого детальніше і розділі “Поліграфія”.
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (1 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...