Поліграфія Ужгород

Поліграфічна продукція потрібна для того, щоб розробленому дизайну надали фізичне втілення.

Поліграфія

Поліграфія в сучасному світі необхідна і надзвичайно затребувана послуга. Дуже часто виникає ситуація, коли необхідно в терміновому порядку надрукувати візитки або роздрукувати документи, в таких ситуаціях і приходить на допомогу поліграфія.

Види друку

  ПОЛІГРАФІЯ

Поліграфія – це галузь промисловості, що займається розмноженням друкованої продукції, а саме книжково-журнальної, ділової, газетної, етикеткової та пакувальної продукції.

ОФСЕТНИЙ ДРУК

Офсетний друк – це технологія друку, при якій фарба з друкарської форми переноситься на папір не прямо, а через проміжні циліндри, офсетні вали. У перекладі з англійської off-set означає – без контакту з формою. Офсетний друк також називають плоским друком.

ШОВКОГРАФІЯ

Шовкографія – це спосіб нанесення трафаретного друку на різноманітні носії. Характерним перевагою для даного методу є можливість робити зображення на будь-яких видах продукції. Дуже часто використовують шовкографію для роботи з тканинними матеріалами.

ЦИФРОВИЙ ДРУК

Цифровий друк – це найактуальніший вибір в тому випадку, якщо вам необхідно оперативно надрукувати малотиражне видання. Також ми рекомендуємо вибирати цифрову печатку для виготовлення барвистих фірмових каталогів, грамот, листівок та іншої персоналізованої поліграфічної продукції. Особливо в тих випадках, коли замовлення повинно бути виконано швидко і на високому рівні.

ШИРОКОФОРМАТНИЙ ДРУК

Широкоформатний друк – це спосіб створення продукції, яка покриває, заповнює, заклеює (і всі інші варіанти) великі площини. Це може бути друк на спеціальному папері (Blueback), банері, плівці, сітці, самоклеючій плівці, холсті, тканини, рулонному пластиці і т.д.

ПОНЯТТЯ ТИСНЕННЯ

Тиснення – це поліграфічний процес, що відноситься до післядрукарської обробки продукції, що виготовляється на ручних, напівавтоматичних і автоматичних пресах.

Немає такої компанії, яка хоча б раз за час своєї діяльності не користувалася б послугами друкарень. Друковані продукти потрібні для реклами, створення і зміцнення іміджу, поширення інформації про продукти та послуги за допомогою брошур, листівок і плакатів. Способи залучення покупців і клієнтів за допомогою друкованої продукції обмежені лише фантазією дизайнерів і маркетологів: від них потрібні тільки креативні ідеї, а про методи їх втілення в життя подбають працівники друкарень.
136

ЗАДОВОЛЕНИХ КЛІЄНТІВ

78

СТВОРЕНО САЙТІВ

14

САЙТІВ ЗА ОСТАННІЙ МІСЯЦЬ

23476

СТРІЧОК КОДУ

Послуги поліграфії в сучасному світі дуже і дуже популярні

У рекламній поліграфії є одна важлива перевага – можливість тривалої взаємодії з замовником. Наприклад, інформацію на візитці або буклеті ви можете зберігати у себе тривалий час, поки вони вам не знадобляться, а оригінальний дизайн календаря дає ще одну можливість нагадати про себе, якщо замовник повісить цей календар на стіну або поставить його на робочому столі. Ми з радістю надамо Вам послуги з виробництва рекламної поліграфії найрізноманітніших форматів: календарів, афіш, буклетів, листівок, брошур, каталогів, листівок, запрошень.
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...