Дизайн візиток Ужгород

Візитна картка впливає на імідж Вашої компанії. Отже, візитна картка, як обличчя – повинне бути неодмінно презентабельним.

Створення візитки

Якісний дизайн для візитки має вирішальне значення, адже він дозволить вашій візитці привернути до себе увагу, виділить її з пачки однотипних карток, а це в свою чергу потенційні клієнти і збільшення цільової аудиторії.

Види візиток

  ПОНЯТТЯ ВІЗИТКИ

Візитка – це носій інформації, важлива частина ділового етикету, оскільки формує перші враження про Вашу компанію.

 КЛАСИЧНА ВІЗИТКА

Класична візитка може бути оформлена в стилі мінімалізму. Такий стиль легко запам’ятовується клієнтом.

   VIP ВІЗИТКА

Призначені для солідних компаній, людей. В цьому випадку дизайн візитки передбачає ексклюзивне, нестандартне оформлення. Вони працюють на створення Вашого іміджу.

ЕПАТУЮЧА ВІЗИТКА

Епатуюча візитка дає можливість розмістити на картці логотип компанії, виділити кольором особливо важливу інформацію. На таких картках можливе розміщення зображень/фотографій.

КРЕАТИВНА ВІЗИТКА

Креативний дизайн візитки дозволяє реалізувати практично будь-які фантазії як в оформленні картки, так і використанням різноманітних матеріалів, що допомагають підкреслити напрямок діяльності компанії.

ВІЗИТКИ ЕКОНОМ КЛАСУ

Розраховані на невеликі компанії, індивідуальних підприємців, які обмежені у фінансах. Лаконічність і простота дизайну візитки, використання якісного паперу, дозволяють створити картку, яка виглядає строго, але солідно, тим самим піднімаючи престиж Вашої компанії.

Вдала візитка – це органічне поєднання естетики, лаконічності і інформативності.
Для того, щоб створити візитку якісну і функціональну, дизайнер повинен отримати максимум інформації про особу або компанії, виділити і скомпонувати інфогрупи для легкого зорового сприйняття. Якщо ви хочете отримати оригінальні стильні візитки, то краще довірити розробку дизайну професіоналам. Досвідчені дизайнери нашої компанії створять якісний і продуманий до дрібниць дизайн візитки згідно вашими побажанням.
125

СТВОРЕНИХ ВІЗИТОК

19

ВІЗИТОК ЗА ОСТАННІЙ МІСЯЦЬ

133

ЗАДОВОЛЕНИХ КЛІЄНТІВ

53

САЙТІВ В ОБСЛУГОВУВАННІ

Для чого потрібна візитка?

Насправді шматочок картону з зазначенням своїх персональних даних має важливу роль при знайомстві. Уявімо ситуацію: Ви познайомилися з новою людиною і пропонуєте йому записати свої контакти. Він їх записує і не факт, що робить він це в телефон, в щоденник, або в блокнот. Найчастіше це відбувається на листку паперу. По-перше, це трата часу, по-друге, цілком можливо, що клаптик паперу може загубитися. Тому найкраще буде, якщо при знайомстві Ви протягнете візитку. Та й взагалі вручення візитки підкреслюють Ваше шанобливе ставлення до співрозмовника, який, приймаючи візитку, позбавлений необхідності записувати на клаптику паперу номер телефону / e-mail / адреса, або, за відсутності часу, на ходу забивати ваші дані в пам’ять мобільного. Крім цього, наявність візитки вказує на особисте знайомство. і Ви маєте всі підстави використовувати контакт для подальшого розвитку відносин.
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (1 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...