Банерна релама

Банерна або медійна реклама в інтернеті – це природний процес переходу традиційних інструментів реклами в мережу.

Банерна реклама

Вже перевірені методи, які показали ефективність в офлайні, тепер успішно реалізовуються на онлайн майданчиках.WEB 24 об’єднує найбільші топові ресурси, рубрики за цільовою аудиторією, а також розміщення на регіональних майданчиках.

    РОЗРОБКА СТРАТЕГІЇ

Після ретельного аналізу рекламованого товару / послуги, конкурентів і цільової аудиторії, створюється стратегія кампанії.

 

 

  МЕДІАПЛАНУВАННЯ.

На основі проведеного аналізу вибираються рекламні майданчики. Одночасно прораховуються ціна контакту, охоплення і відповідність цільової аудиторії.

  СТВОРЕННЯ БАНЕРІВ

Залежно від завдань кампанії, переваг цільової аудиторії і характеру рекламних майданчиків розробляється зміст і дизайн банерів.

ЗАПУСК РЕКЛАМНОЇ КАМПАНІЇ

Розміщення банерів на обраних рекламних та інформаційних майданчиках, настройка системи статистики на сайті рекламодавця.

МОНІТОРИНГ ЕФЕКТИВНОСТІ

На основі зібраних статистичних даних регулярно проводиться аналіз ефективності рекламної кампанії і, при необхідності, в хід кампанії вносяться корективи.

 

ФОРМУВАННЯ ЗВІТНОСТІ

Аккаунт-менеджер, провідний кампанію, щотижня надає аналітичні звіти, що містять як статистичні дані, так і подальші рекомендації.

Веб-студія WEB24 пропонує повний комплекс послуг по банерні рекламі будь-якої складності.

Банери можливо сміливо назвати головними і осоновоположниками в інтернет-рекламі, через те що саме з них почалася реклама в мережі. На сьогодні вони не тільки не втратили своєї актуальності, а, навпаки, завдяки своєму «віку» придбали певні переваги, недоступні більш «молодим» рекламним інструментам.
654

РЕКЛАМ ЗА ОСТАННІЙ МІСЯЦЬ

1842

РОЗРОБЛЕНО БАНЕРНИХ РЕКЛАМ

1300

ВИДІВ РЕКЛАМИ

23400

ВИКОНАНО БАНЕРНИХ РЕКЛАМ

Правильно організована реклама гарантує успіх.

Простий і ясний спосіб, який стає відправною точкою в рекламній кампанії. Студія WEB24 розробила схему по роботі з усіма форматами банерів, які може надати той чи інший ресурс. Створюючи банер, ми враховуємо не тільки інформативність, а й можливість донести повідомлення з позитивним сприйняттям. Окремо ми відстежуємо поведінковий таргетинг людей за певними категоріями. Грамотна послідовність дій допомагає нам отримати максимальну реакцію аудиторії на нашу рекламну кампанію.
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...